A Miskolci Állatsegítő Alapítvány (MÁSA) átvette iskolánk adományait.

Közel 1 hónapig tartó adománygyűjtő akciónk végén iskolánk tanulói jelképesen “átadták” két menhelyi kutyusnak, az összegyűlt adományokat. Horváth Rita, a #MÁSA vezetője és Maczkó Balázs, a MÁSA munkatársa megköszönte évek óta tartó kezdeményezésünket, mellyel az alapítvány munkáját segíti iskolánk.
Miis köszönettel tartozunk mindazoknak, akik időt, energiát, pénzt áldoztak a menhely állatainak megsegítésére, támogatták az alapítvány dolgozóinak áldozatkész munkáját.
Számítanak ránk jövőre is!
FOGADJ ÖRÖKBE VIRTUÁLISAN
Segíteni szeretnél bajba jutott, kóborló, balesetet szenvedett, éhező állatokon?
Munkád, lakóhelyed, életkörülményeid miatt nem tudsz árván maradt kutyát vagy cicát örökbe fogadni?
Segíthetsz kiválasztott kedvenceden, virtuális örökbefogadással. Válassz ki egy macskát / kutyát a honlapunkon és jelentkezz, a miskolciallatsegitoalapitvany@gmail.com email címen a virtuális gazdijának!

Warning: sprintf(): Argument number must be greater than zero in /var/userdata/web/suli21.hu/website/www/wp-content/themes/atahualpa/comments.php on line 107