TESU LIGHT=TEKERJÜNK SULIBA! (kampány)

Tisztelt Szülő!
Iskolánk az előző évekhez hasonlóan 2020.09.21. (hétfő) és 25.(péntek) között csatlakozott a Miskolci Kerékpáros Egyesület TESU light (TEKERJÜNK SULIBA!) programjához. Célunk, hogy népszerűsítsük a környezetkímélő közlekedési formákat – a gyaloglást, a közösségi közlekedést, a kerékpározást, – ezáltal elősegítsük egy élhetőbb város fejlődését, a fenntarthatóságot, tanulóink környezettudatos magatartásának kialakulását.
Arra ösztönözzük Őket, hogy „EMBERI ERŐVEL” jöjjenek iskolába ezen a héten.
Az eszközök a hét különböző napjain váltogathatók, tehát lehetséges egyik nap görkorival, másik nap rollerrel, harmadik nap bringával menni.
NEM KÖTELEZŐ, DE ERŐSEN AJÁNLOTT FEJVÉDŐ HASZNÁLATA!
Az idei program „light-os” lesz a jelenlegi vírus helyzet miatt. Elmarad a közös reggeli, érkezés után mindenki a tároló helyre teszi a „járművét”. A testnevelők jegyzik a névsort, amennyiben legalább háromszor érkeznek környezetbarát módon, egyedi ajándékot kapnak.
BRINGÁRA FEL!

Warning: sprintf(): Argument number must be greater than zero in /var/userdata/web/suli21.hu/website/www/wp-content/themes/atahualpa/comments.php on line 107