A Sakkpalota megnyitotta kapuit

 

 

A Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola, a Polgár Judit Tehetséggondozó Sakk Alapítvány kiemelt referencia iskolája ünnepélyes keretek között megtartotta tanévnyitóját.

Az ünnepség alsós tanulóink rövid műsorával kezdődött, amelyet Vucskó Zsuzsanna igazgatónő köszöntője követett. Szeretettel üdvözölte a legkisebbeket, kitartó munkára bíztatta a legnagyobbakat. Tájékoztatta a jelenlévőket arról, hogy iskolánk létszáma folyamatosan nő, a köznevelési típusú sportiskolai osztálynak és a Sakkpalota programnak köszönhetően.

Az első osztályos tanulók fogadalomtétele után hagyományaink szerint a negyedikesek feltűzték a kicsikre az iskolai jelvényt.

A felső tagozat online az osztálytermeikből vett részt az évnyitón.

Ezzel kezdetét vette a 2020/2021-es tanév.