Családi nap

 

 

2019.június 11-én iskolánkban családi napot tartottunk.
A programok reggel 8.00-kor kezdődtek és 16.00 után értek véget.
Közös bemelegítéssel indult a nap, melyet a 7.a köznevelési típusú sportiskolai osztályába járó Lazányi Zsófia, Hornyik Mira, Sári Kendra és Hornyik Hanna tartottak. Iskolánk védőnője egész napos előadás sorozattal készült tanítványainknak. Dietetikusunk szintén játékos vetélkedőkkel és előadásokkal színesítette a rendezvény programját.
A gyerekek és a szülők részt vettek különböző sportversenyeken (kerékpár, floor-ball, street-ball, labdarúgás, játékos akadályversenyek. A nap fénypontja a tanár-szülő kosárlabda mérkőzés volt.
Délután a Menő menzák pályázat támogatásával gulyásfőzés került megrendezésre.
A sok tartalmas program mindannyiunk számára örömet okozott.