Iskolagyűlés

 

Iskolánkban június 11-én,hétfőn tartottuk meg az idei tanév utolsó iskolagyűlését. Az osztályok DÖK képviselőinek beszámolói után jutalmaztuk a papírgyűjtésben kimagaslóan nagy mennyiséget gyűjtött tanulókat, a házi sakkfeladat-megoldó verseny dobogós helyezettjeit, kihirdetésre került az év tanulója címe is alsó és felső tagozaton. Jutalomkönyvben részesültek a Gráciák, akik a Kárpát-medence kincsei verseny országos döntőjébe jutottak. A tanév során számos országos, megyei és városi sportversenyen is kiemelkedő eredményeket értek el iskolánk diákjai, akik szintén jutalmazásban részesültek.
Minden gyermeknek kellemes, élményekkel teli vakációt kívánok!

Kocsisné Tamás Zsuzsanna
DÖK segítő pedagógus

Warning: sprintf(): Argument number must be greater than zero in /var/userdata/web/suli21.hu/website/www/wp-content/themes/atahualpa/comments.php on line 107