NAGY LAJOS projektnapok

Az idén is megrendezzük a Nagy Lajos projektnapokat március 7-8-9-én.

Március 7-én 11:00 órától kerül sor Nagy Lajos király domborművének felavatására, ünnepi műsor keretében.

Díszvendégünk  Novák Józsefné önkormányzati képviselő.

A domborművet iskolánk egyik diákjának édesanyja, Simon Anita készítette.

Ezen a napon bonyolítjuk le a felsősök számára a helyesírási versenyt.

Március 8-án az alsósok helytörténeti sétát tesznek Diósgyőrben, a 7. és 8. évfolyamos diákok múzeumpedagógiai foglalkozásokon vesznek részt. A napot a 3-4. osztályosok vegyes összetételű csapatainak versenye zárja, akik anyanyelvünk játékosságából kapnak ízelítőt.

Március 9-én az 5. és 6. évfolyamos tanulóinknak tartanak a Kohászati Múzeum munkatársai múzeumi órákat. Délután területi Játékos anyanyelvi olimpián látjuk vendégül a körzet általános iskoláinak csapatait.

A szervezők nevében: Nagyné Idrányi Éva